Je winkelwagen is momenteel leeg
De WRP 520 PMX X-ring ketting (120 schakels) is een duurzame, hoogwaardige ketting voor cross, enduro en supermoto. Gemaakt door Regina in Italië voor topprestaties onder zware omstandigheden.
Beschikbaar in de winkel
SluitenGemaakt door Regina Italy – Voor Cross, Enduro & Supermoto
De WRP 520 PMX is een high-performance X-ring ketting met 120 schakels, speciaal ontwikkeld voor veeleisende offroad en Supermoto toepassingen. Deze ketting is geproduceerd door Regina in Italië, een wereldleider in kettingtechnologie. Dankzij de duurzame X-ringen en hoogwaardige materialen levert deze ketting optimale prestaties en lange levensduur, zelfs onder zware omstandigheden.
Toepasbaar op:
Geschikt voor motoren met 520 tandwielmaat, waaronder modellen van KTM, Husqvarna, GasGas, Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki en Beta. Zowel 2-takt als 4-takt motoren.
Inhoud verpakking:
Items van productcarrousel